درباره سگاما

سگاما را بشناسید

گروه سگاما، با نام ثبت شده ی “سه گام افزار آینده” با گرد هم آمدن مدیران کارآمد و تجربیات ارزشمند در حوزه های تولید نرم افزارو اپلیکیشن، مدیریت پروژه، طرح های نوآورانه کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ، و با هدف گسترش دانش روز فن آوری اطلاعات تشکیل شده است.
برتری سگاما در این است که ترکیبی از کارشناسان با تجربه در حوزه ی نرم افزار و کارشناسانی آموزش دیده در حوزه ی فن آوری های نوین را گرد آورده که نقاط ضعف سازمان را دریافته و با دیدگاهی نوین و رو به رشد، راهکار مناسبی ارائه می دهد. با با این روش می توان سازمان هایی پویا برای آینده ساخت.

اعتماد به سگاما

نتیجه ی تجربیات این مجموعه طی 14 سال کار در حوزه پیاده سازی و توسعه پلتفرم های مختلف نرم افزاری، در صنایع مختلف از جمله نفت، پتروشیمی، نیروگاه‌ها، طرح‌های ساختمانی، بانک، تلکام، داروسازی مشتریان موفقی از جمله بانک مرکزی، سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، همراه اول، نقش اول کیفیت (ناک)، بانک پارسیان، موسسه واکسن و سرم سازی رازی، آبفاضلاب استان تهران، شرکت نمایشگاه های بین المللی، شرکت مصون دارو، مجموعه ساختمانی و سرمایه گذاری رایاپارک، شرکت ملی انفورماتیک، مجموعه مپنا، شرکت ایران ارقام و بسیاری سازمان ها و مجموعه های دولتی و خصوصی دیگر می باشد.

 


مشتریان نام‌آشنایی که به سگاما اعتماد کرده‌اند

چرا سگاما

با توسعه سریع صنایع و همچنین تغییرات فراوان، چه در زمینه دانش فنی و چه در زمینه دانش مدیریتی، و نیز مواجهه با حجم عظیم پروژه‌های حیاتی، به کارگیری دانش روز دنیا برای مدیریت داده های سازمان، گریز ناپذیر است. از همین رو است که مجموعه سگاما برای یاری رساندن به سازمان‌ها، در حوزه ی تولید اپلیکیشن های کاربردی، هوشمندسازی اشیا، سامانه های یکپارچه سازمانی، طرح های نوآورانه، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا، مدیریت پروژه سازمانی و اجایل، با ارائه اپلیکیشن، نرم افزار، سامانه های یکپارچه، مشاوره و وبینار، راهکارهایی را درجهت پیشبرد کسب و کار، به سازمان‌ها ارائه می نماید.

 

22

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

تیم سگاما یکی از چندین شرکت نرم افزاری ایران است که با مکانیزه کردن فرایندهای سفارش دهی مشتریان محترم،می تواند در کوتاه ترین زمان خدمات مطلوب و مناسبی را ارائه دهد.
33

کیفیت،پیشرفت و توسعه

شعار سگاما برای انجام پروژه های مختلف همین است؛ کیفیت، پیشرفت و توسعه؛ چرا که معتقد هستیم با رشد و پیشرفت مشتریان محترممان مجموعه سگاما نیز پیشرفت می کند.
11

رضایت شما برای ما مهم تر است

رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد،گروه مهندسی سگاما همواره تلاش دارد جهت جلب رضایت مشتری از تمام توان خود بهره ببریم.