دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چتریست که تمام فعالیت های بازاریابی مبتنی بر کانال های دیجیتالی شما را پوشش می دهد. کسب و کارها از کانال های ارتباطی دیجیتالی مانند موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها به عنوان اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود استفاده می کنند.
پس بازاریابی دیجیتال به معنی استفاده گسترده از تاکتیک های دیجیتالی و کانالها برای ارتباط با مشتریان است. از وب سایت شرکت گرفته تا دارایی­ های آنلاین برندینگ کسب و کار مانند تبلیغات دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و… طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها هستند که زیر چتر دیجیتال مارکتینگ قرار می ­گیرند

تولید محتوا

تولید محتوا شامل هر نوع اطلاعاتی است که روی یک ‌سایت نمایش داده شده یا در ‌دسترس قرار می‌گیرد. این محتوا هر یک از موارد صفحات وب، تصاویر، ویدئو، انیمیشن، مستندات، فایل‌ PDF و اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی مورد دسترسی از طریق یک وب ‌سایت را شامل می‌شود.

خدمات

44

بهینه سازی موتور جست و جو

فرایند بهینه سازی وب سایت یا سئو (SEO) به معنای دستیابی به رتبه­ های بالاتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو مثل گوگل است که در نهایت منجر به افزایش ترافیک ارگانیک (یا رایگان) سایت شما می­شود.شرکت سگاما با تیمی مجرب و متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی موتور های جست و جو آماده ی ارائه ی انواع خدمات به شماست.
1122

وبسایت شرکتی

سایت شرکتی ، عنوان سایت های است که برای سازمان ها و شرکت ها یا برند ها استفاده میشود که بیشتر جنبه معرفی ، نمایش نمونه کار ها و خدمات و ... را دارد . این سایت معمولا جنبه ی تبلیغاتی و معرفی یک سازمان را در فضای مجازی دارند . همچنین راه ارتباطی مناسبی برای مشتریان با شما است .
554466

UI

UI مخفف عبارت User Interface Design به معنای طراحی رابط کاربری است. در واقع UI طراحی بخشی از وب‌سایت یا اپلیکیشن است که کاربر آن را مشاهده می‌کند و بیشتر به جنبه‌ی گرافیکی موضوع می‌پردازد. اینکه ظاهر هر بخش به چه صورت باشد تا جلوه‌ی مناسبی به وب‌سایت دهد را طراح بخش UI مشخص می‌کند.
1122

پشتیبانی

در هر کسب و کار شما برای مدیریت روابط خود با مشتریان به یک تیم یا واحد پشتیبانی نیاز دارید تا با تقویت روابط، بررسی نیازهای مشتریان، ارتقاء کیفیت محصولات به وسیله بررسی نیازها و کامنت های مشتریان، حفظ و نگهداری اطلاعات بازاریابی کسب و کارتان و سایر فعالیت های مدیریتی و تقویتی، بر حفظ روابط خود با مشتریان کوشش کرده و با مدیریت اطلاعات موفقیت های قبلی، از استراتژی های جدید در بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنید.
33

چت آنلاین

امروزه بلافاصله پس از ورود به بسیاری از سایت‌ها، چت‌باکس آنلاین کوچکی پایین صفحه سمت راست باز می‌شود و حسِ خوبِ پشتیبانی و همراهی همیشگی را به مخاطب القا می‌کند. ابزار گفتگو و پشتیبانی آنلاین، به شما کمک می‌کند به سادگی با مخاطبان سایت خود ارتباط بر قرار کنید و رفتار آنان را تحلیل کنید.

123

وبسایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.
998877

UX

UX مخفف عبارت User Experience Design به معنای طراحی تجربه‌ی کاربری است. به احساسات و راحتی کاربر حین کار کردن با اجزای مختلف سایت گفته می‌شود و جوانب تعامل کاربر را با هر بخش در نظر می‌گیرد. اینکه وب‌سایت ما طوری طراحی شده باشد که هر بخش به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد و برای کار کردن با هر قسمت آسودگی و راحتی کاربر در نظر گرفته شود اینها مسائلی از طراحی UX‌ هستند.
Untitled-1

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا بخشی از استراتژی بازاریابی کسب و کارهاست. در این بخش از بازاریابی سعی می‌شود با تولید محتوای ارزشمند و مفید و در عین حال جذاب و یکپارچه مخاطبان را جذب کرد. جذب مخاطب نیز شامل جذب مخاطبان جدید و حفظ مخاطبان قبلی و در نهایت کسب درآمد از تولید محتوا می‌شود

مشتریان نام‌آشنایی که به سگاما اعتماد کرده‌اند